BOHATEROWIE

BOHATEROWIE <3
Zuzanna Starr
Wiek:17
Rodzaj: swietocza
Główna bohaterka, która jest szkolona na największą broń dla wampirów i wilkołaków. Podkochuje się w Alexie i Dominiku, jej przyjaciółką jest Marcela, a przyjaciółmi bliźniacy, Alexander i Dominik. Odkrywa w sobie moc panowania nad energią np. prądem. Myśli, że wszystko przyjdzie jej łatwo i nie przejmuje się swoim bezpieczeństwem, ani tym, że będzie musiała zabić pewną złą istotę.
Alexander Collins
Wiek:17
Rodzaj: wilkołak
Przyjaciel Zuzki, inteligentny romantyk, który jest zazdrosny o przyjaciółkę. Nie jest pewien uczuć do Zuzy, ale wie, że może jej zaufać. Nienawidzi Dominika i boli go to, ze główna bohaterka w ogóle z nim rozmawia.
Jego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa przyjaciółce, jest ochroniarzem Zuzki.
Dominik Kilian
Wiek:18
Rodzaj: wampir
Od sytuacji w jaskini zakochał się w Zuzannie i teraz unika jej, wmawia sobie, że jest mu obojętna. Jest typem złego chłopca, ma powodzenie wśród dziewczyn. Jest tajemniczy i trudno zrozumieć jego tok myślenia. Nienawidzi Alexa.
Marcelina Ćwiek
Wiek:17
Rodzaj: wampir
Najlepsza przyjaciółka Zuzy, świetnie się ubiera i można jej zaufać. Podkochuje się w Allanie i niedługo ich miłość rozkwitnie. Przyjaźni się z Łukaszem i Damianem. Lubi chodzić na wysokich obcasach. Jej rodzice są bogaci, ma tony ubrań. Uwielbia świecidełka itp.
Łukasz i Damian Sorys
Wiek:19
Rodzaj: wampiry
Łukasz jest cichy i prawie nic nie mówi, za to Damiana rozpiera energia. Myśli, że ma szanse u Zuzy.
Allan Merk
Wiek:19
Rodzaj: wilkołak
Podoba mu się Marcela i wciąż ją adoruje.

1 komentarz: